, ,

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95753, Multimode OM3, 5m, τιρκουάζ

GOOBAY
Διαθεσιμότητα:

25 σε απόθεμα


9,89 

25 σε απόθεμα

Σύγκριση

GOOBAY καλώδιο οπτικής ίνας LC-UPC 95753, Multimode OM3, 5m, τιρκουάζ

Τα καλώδια οπτικής ίνας της Goobay κατασκευάζονται με τις καλύτερες τεχνικές προδιαγραφές και τα καλύτερα υλικά κατασκευής για μεγάλη αντοχή, προσφέροντας αξιοπιστία και υψηλής ποιότητας απόδοση ώστε να εξασφαλίζουν την απροβλημάτιστη χρήση τους.

-παρέχει ισχυρή σύνδεση Ethernet
-ανθεκτικό καλώδιο
-με αφαιρούμενα καπάκια προστασίας

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Βύσμα 1: LC-UPC male
Βύσμα 2: LC-UPC male
Specification: Multimode (OM3) Aqua
Optical fiber core diameter: 50µ
Optical fiber sheath diameter: 125µ
Wavelength: 850nm
Cable fiber type: Glass fiber-optic cables
Cable sheath diameter (approx.): 2.8mm
Bending radius: >56mm
Cable type: Duplex cable
Material cable sheath: LSZH
Μήκος: 5m
Χρώμα: Τιρκουάζ

Κωδικός προϊόντος: 95753 Κατηγορίες: , ,